Warning: putenv() has been disabled for security reasons in /web/htdocs3/findieselsk/home/www/wp-content/plugins/googleanalytics/googleanalytics.php on line 41
POISTENIE MAJETKU – Findiesel

POISTENIE MAJETKU


Potrebujete poistiť majetok,
no neviete ako a kde?


Vieme aj ako, aj kde je to pre Vás najvýhodnejšie.
ZISTI VIAC

Poistiť si nehnuteľnosť či domácnosť by v dnešnej dobe malo byť samozrejmosťou. Výhovorka, že na to nemáme rozhodne nie je na mieste. Suma zaň predstavuje niekoľko desiatok eur ročne, čo je rozhodne dostupnejšie ako 50 tisíc eur na opravu, napríklad v prípade vyhorenia.
Navyše, uzatvoriť jednu zmluvu a myslieť si, že jej platnosť je doživotne postačujúca je taktiež krátkozraké. Ceny nehnuteľností sa každým rokom menia a aj hodnota majetku vo vašej domácnosti, preto by ste mali svoju poistku z času na čas aktualizovať. Pri poistení nehnuteľnosti môže byť nastavená indexácia, ktorá berie do úvahy aktuálne ceny nehnuteľností, na základe čoho je každoročne stanovená výška sumy poistného. Ak ste začali uvažovať aj o poistení, resp. pripoistení zodpovednosti, vybavovanie dlho neodkladajte. Ako bolo vyššie spomenuté, možností máte viacero. Vyznať sa v nich Vám pomôže Váš finančný poradca.


Týmto všetkým Vás vieme previesť k Vašej spokojnosti. Ušetríte čas, nervy a určite aj peniaze.