Warning: putenv() has been disabled for security reasons in /web/htdocs3/findieselsk/home/www/wp-content/plugins/googleanalytics/googleanalytics.php on line 41
ÚVER/PÔŽIČKA – Findiesel

ÚVER/PÔŽIČKA


Potrebujete znížiť splátky
alebo získať úver ?


Refinancujeme vaše pôžičky a úvery do jedného a tak získate nižšiu splátku.
ZISTI VIAC

Rôzne druhy úverov a všeobecne bankové produkty zažívajú zvýšený záujem. A nie je na tom nič zlé. Pokiaľ si svoje financie viete dobre ustrážiť a ste si na sto percent istý svojou schopnosťou splácať, nemal by vám úver nijakým spôsobom strpčovať život.
Pôžičky sú však produktom, ktorý by mal v prvom rade riešiť nečakané problémy.  Majú byť našim pomocníkom, nie nás ovládnuť a stať sa prostriedkom ku kúpe tovaru, na ktorý v skutočnosti peniaze nemáme. 


Kedy je úver alebo pôžička skvelým pomocníkom a ideálnym riešením? 

1. Zdravie – Ak by sme mali vybrať jedinú vec, na ktorej sa naozaj neoplatí šetriť, tak je to jednoznačne zdravie. Bohužiaľ, život prináša často nevyspytateľné udalosti. Účet za lieky či lekársku starostlivosť môže byť poriadne vysoký a čakať so zdravotnými ťažkosťami na najbližšiu výplatu môže byť nezodpovednosťou, aká sa nevypláca.
Výdavky za zdravie prichádzajú často neočakávane, narozdiel od pokazenej televízie ich však odložiť nemožno. Oboznámte Vášho finančného poradcu so svojou situáciou a výhodné riešenie s dobrými podmienkami sa určite nájde.

2. Vzdelanie – Investovať peniaze do niečoho, čo vás môže posunúť vpred ako človeka a napríklad vám aj časom vrátiť investíciu kariérnym postupom, to budú vždy dobre použité peniaze. Pokiaľ na to nemáte, nemali by ste sa zdráhať vziať si na účel vzdelania pôžičku. Rovnaká situácia platí aj pre financovanie vysokoškolského štúdia, či už vašeho, alebo vašich detí. V tomto prípade je rozumné pozrieť sa na možnosti študentských pôžičiek, ktoré ponúkajú výhodnejší úrok a možnosť začať splácať podlžnosti až po škole.

3. Auto – Diskutabilný bod, no za určitých okolností je pôžička na auto dobrým riešením. Ak sa stanete účastníkom dopravnej nehody, alebo sa vám auto jednoducho pokazí, pôžička môže byť dobrým spôsobom, ako potrebné náklady na opravu, či kúpu nového auta uhradiť.

4. Konsolidácia úverov – Konsolidácia úverov je výmena viacerých úverov a pôžičiek za jeden nový, kde už máte zvyčajne k dispozícií výhodnejší úrok. Pomáha to nielen pre prehľadnosť (splácať jediný úver je vždy jednoduchšie), ale dokáže vám to ušetriť aj nemalé prostriedky.


Týmto všetkým Vás vieme previesť k Vašej spokojnosti. Ušetríte čas, nervy a určite aj peniaze.